تبلیغات
آشپزی بیوگرافی دانلود آموزش - ابوالفضل همراه
پنجشنبه 10 آذر 1390

ابوالفضل همراه

   نوشته شده توسط: سلمان رضایی    نوع مطلب :بیوگرافی و عکس= بازیگران ایرانی ،متولد سال 1355
ابوالفضل همراه متولد 1355 نیشابور، لیسانس بازیگری از دانشگاه هنرهای زیبا. وی از همان دوران كودكی و به دلیل علاقه وافر به سینما مجذوب هنر بازیگری شد.


بیوگرافی:
متولد سال 1355
ابوالفضل همراه متولد 1355 نیشابور، لیسانس بازیگری از دانشگاه هنرهای زیبا. وی از همان دوران كودكی و به دلیل علاقه وافر به سینما مجذوب هنر بازیگری شد. در این راه سابقه هنری پدرش نیز بی تأثیر نبوده چرا كه ایشان قبل از انقلاب خود هنرپیشه بوده و در فیلم های «گوزن ها» و «ابرمرد» و... هنرنمایی كرده است. وی همچنین دوران نوجوانی و جوانی اش را با تئاتر گذراند و در جشنواره های مختلفی شركت كرد و مقام های متعددی كسب نمود. پس از اتمام تحصیلات وارد عرصه تلویزیون شد و در پروژه های مختلفی به عنوان دستیار كارگردان و سپس مدیر تولید فعالیت نمود تا سرانجام با بازی در سریال «چه كسی به سرهنگ شلیك كرد» به كارگردانی جواد اردكانی و در فیلم «اخراجی ها» پا به عرصه بازیگری نهاد. از دیگر فعالیت های وی می توان به سریال هایی چون از میان مردم، بسوی خورشید، فاصله، مجموعه پزشكان، با من قرار بگذار، پابوس، سلام، دیدار، تله فیلم مرد زیبا، بیم موج، عبور در غبار و... اشاره كرد.

برچسب ها: ابوالفضل همراه ، بیوگرافی ابوالفضل همراه ، زندگینامه ابوالفضل همراه ، داستان زندگی ابوالفضل همراه ، زندگی ابوالفضل همراه ، درباره ابوالفضل همراه ، فیلم های ابوالفضل همراه ، فیلم شناسی ابوالفضل همراه ،