تبلیغات
آشپزی بیوگرافی دانلود آموزش - رضا عطاران
دوشنبه 7 آذر 1390

رضا عطاران

   نوشته شده توسط: سلمان رضایی    نوع مطلب :بیوگرافی و عکس= بازیگران ایرانی ،

تیپ جدید بازیگر رضا عطاران    عکس خصوصی و شخصی لو رفته رضا عطاران

  بازیگر مرد - رضا عطاران جدید سال 1390   


رضا عطاران در ۲۰ اردیبهشت ۱۳۴۷ در یکی از محله‌های شهر مشهد بنام خیابان ضد به دنیا آمد . با اینکه او مشهدی است اما اصلیتش به شهر کاخک که یکی از بخش های گناباد در استان خراسان رضوی است می‌رسد . او دیپلم خود را در رشته اقتصاد در مشهد گرفت و برای ادامه تحصیل در رشته طراحی صنعتی در دانشکده هنرهای زیبای  دانشگاه تهران به تهران آمد. با وجود علاقه به رشته تحصیلی ‌اش ، به بازیگری ، فیلم‌نامه‌نویسی  و کارگردانی روی آورد . عطاران در سال ۱۳۷۳  با خانم فریده فرامرزی ازدواج کرد .

تیپ جدید بازیگر رضا عطاران    عکس خصوصی و شخصی لو رفته رضا عطاران

  بازیگر مرد - رضا عطاران جدید سال 1390   


رضا عطاران در ۲۰ اردیبهشت ۱۳۴۷ در یکی از محله‌های شهر مشهد بنام خیابان ضد به دنیا آمد . با اینکه او مشهدی است اما اصلیتش به شهر کاخک که یکی از بخش های گناباد در استان خراسان رضوی است می‌رسد . او دیپلم خود را در رشته اقتصاد در مشهد گرفت و برای ادامه تحصیل در رشته طراحی صنعتی در دانشکده هنرهای زیبای  دانشگاه تهران به تهران آمد. با وجود علاقه به رشته تحصیلی ‌اش ، به بازیگری ، فیلم‌نامه‌نویسی  و کارگردانی روی آورد . عطاران در سال ۱۳۷۳  با خانم فریده فرامرزی ازدواج کرد .رضا عطاران کار اصلی خود رادر دهه ۱۳۶۰در تاتر مشهد با مرحوم حسن حامد شروع کرد ، در این دوران او تماما نقش‌های غیر کمیک و خنده دار بازی کرد این همکاری تا مرگ حسن حامد در سال ۱۳۷۱ ادامه داشت.

درسال ۱۳۷۳ با مجموعه ساعت خوش به کارگردانی مهران مدیری در کنار بازیگرانی چون رضا شفیعی جم ، نصرالله رادش ، ارژنگ امیرفضلی ، نادر سلیمانی کارهای کمدی خود رادر تلویزیون آغاز کرد . در میانهٔ سال ۱۳۷۷ به همراه مجید صالحی و یوسف تیموری در گروه کودک و نوجوان شبکه یک تلویزیون ، مجموعه « مجید دلبندم » و در سال ۱۳۷۹ مجموعه « قطار ابدی » را عرضه کرد و از سال ۱۳۷۶ تا ۱۳۸۲ مجموعه‌های سیب خنده، ستاره‌ها ، کوچهٔ اقاقیا را ارائه کرد. در سال ۱۳۸۳ وارد عرصهٔ تولید سریال‌های مناسبتی ماه رمضان شد و سریال « خانه به دوش » را ساخت . پس از آن در سال ۱۳۸۴ مجموعه « متهم گریخت » را به نویسندگی سعید آقاخانی ، کارگردانی کرد.

او همچنین در فیلم‌های سینمایی هوو و تیغ زن ( هر دو ساختهٔ علیرضا داودنژاد ) بازی کرد و پس از آن در فیلم سینمایی کلاهی برای باران ساختهٔ مسعود نوابی به ایفای نقش پرداخت.

دیگر ساختهٔ وی سریالی به نام ترش و شیرین بود که در نوروز ۱۳۸۶ از شبکه سوم تلویزیون ایران پخش شد .او همچنین در ماه رمضان سال ۸۷ با مجموعه تلویزیونی بزنگاه به خانه‌های مردم آمد و توانست طرفداران زیادی را جذب خود کند.

عطاران در سال ۱۳۸۹ قرار بود در فیلم خیابان های آرام به کارگردانی کمال تبریزی ایفای نقش کند ولی جای خود را به حسن معجونی داد

فیلم های سینمایی رضا عطاران :

- ورود آقایان ممنوع 2 ( در نقش بازیگر با کارگردانی رامبد جوان ) ( 1390 )

- نیش زنبور 2 ( در نقش بازیگر به کارگردانی حمید رضا صلاحمند ) ( 1390 )

- رضا هرگز نمی خوابد ( در نقش کارگردان و بازیگر ) ( 1390 )

- اسب حیوان نجیبی است ، اخلاقتو خوب کن ، هرچه خدا بخواهد ( بازیگر - 1389 )

- ورود آقایان ممنوع ( بازیگر - کارگردان رامبد جوان - 1389 )

- بعد از ظهر سگ سگی ، از ما بهتران ، سه درجه تب ، نیش زنبور ( در نقش بازیگر - 1388 )

- آقای هفت رنگ ، صندل خالی ، هفت و پنج دقیقه ( بازیگر - 1387 )

- تسویه حساب ، توفیق اجباری ، خروس جنگی ، قرنطینه ، تیغ زن ، نشانی (بازیگر - 1386 )

- کلاهی برای باران ( بازیگر - 1385 )

- فیلم هوو ( 1384 ) ، کلاه قرمزی و سرو ناز ( 1381 ) ، سیندرلا ( 1380 ) ، کلید ازدواج ( 1376 )

مجموعه های تلویزیونی رضا عطاران :

بزرنگاه ( بازیگر و کارگردان  1387 ) ، سه در چهار ( مشاور کارگردان 1387 ) ، ترش و شیرین ( بازیگر و کارگردان 1386 ) ، متهم گریخت (بازیگر و کارگردان  1384 ) ، خانه به دوش (بازیگر و نویسنده و کارگردان  1383 ) ، کوچه اقاقیا ( بازیگر و کارگردان 1382 ) ، زیر آسمان شهر ( نویسنده 1381 ) ، حرف تو حرف ( نویسنده - 1380 ) ، قطار ابدی ( بازیگر و کارگردان هنری - 1379 ) ، ستاره ها ( بازیگر و کارگردان هنری - 1378 ) ، مجید دلبندم ( بازیگر و کارگردان هنری - 1377 ) ، سیب خنده ( بازیگر و کارگردان هنری - 1376 ) ، دنیای شیرین ( بازیگر - 1375 ) ، سال خوش ( بازیگر و نویسنده - 1374 ) ، ساعت خوش ( بازیگر و نویسنده - 1373 ) ، پرواز 57 ( بازیگر - 1372 )برچسب ها: بیوگرافی رضا عطاران ، رضاعطاران ، زندگی نامه رضاعطاران ، داستان زندگی رضاعطاران ، آثار رضاعطاران ، آثار ، مجموعه ، دانلود ، عکس ، عکسهای ، دانلودعکس های ، بیوگرافی ، زندگی ، زندگی نامه ،